Правила поводження з ноутбуком

Правила поводження з ноутбуком



 Ноутбук є нашим вірним помічником у вирішенні багатьох проблем, з якими стикаємося щодня. Але в той же час, він є крихкою технікою, що вимагає дбайливого ставлення користувача. При дотриманні всіх правил експлуатації, ноутбук прослужить набагато довше гарантійного терміну, але при їх порушенні, може дуже швидко вийти з ладу. Давайте розглянемо основні правила поводження з ноутбуком.
 
Так, перш за все, необхідно дотримуватись інструкції і приписаних в ній рекомендацій. Намагайтеся використовувати тільки ті аксесуари, які були в комплектації ноутбука. Дуже небажано під'єднувати «не рідні» блоки живлення, так як він просто може згоріти. Включаючи ноутбук в електромережу, необхідно спочатку підключити блок живлення до пристрою, а потім включати його в розетку. Також, щоб уникнути згоряння вбудованого модему, не варто підключатися до Інтернету під час грози (цим важливим параметром дуже часто нехтують користувачі; як результат, в деяких випадках доводиться нести ноутбук в сервісний центр).
 
Якщо запитати фахівців сервісного центру, з якими поломками найчастіше до них потрапляють ноутбуки, в першу чергу вони виділять механічні пошкодження, викликані пролитої рідиною на клавіатуру. Так як ноутбук пристрій компактний, з ним завжди зручно влаштуватися на дивані, попиваючи каву або чай. Але один необережний рух і рідина може виявитися на клавіатурі. У такому випадку необхідно терміново вимкнути пристрій, перевернути його і дати можливість витекти потрапила всередину рідини, а також вийняти батарею і від'єднати ноутбук від мережі. Але все це не гарантує його подальшу справність, волога може знаходитися під клавішами близько двох діб і встигнути викликати корозію, тому можливо, ремонту не вдасться уникнути. Краще все-таки відразу віднести його в сервісний центр, чистка буде коштувати дешевше, ніж подальша заміна деталей. Для того щоб цього не сталося, вживати напої та їжу варто далеко від ноутбука.
 
Також, для правильної роботи «мобільного брата» необхідно забезпечити безперебійну роботу вентиляторів (виключити перегрів ноутбука). Ноутбук має стояти на твердій поверхні. Якщо хочеться працювати лежачи на дивані, купіть спеціальну підставку або скористайтесь великою книгою, тоді до нижнього і бічному відсіку вентиляції буде забезпечена вільна циркуляція повітря, що захистить кулер від перегрівання і попередить згоряння процесора і материнської плати.
 
 
Не варто включати ноутбук на холоді, працювати з ним взимку на вулиці або в приміщенні, відразу після того як відбулася зміна температур. Відкривати і закривати кришку варто обережно, акуратно тримаючи її посередині. Не варто голосно захлопувати ноутбук і необхідно уважно стежити, щоб на клавіатурі не залишалися флешка, олівець, ручка або інші дрібні предмети, які можуть пошкодити екран, якщо вони залишаться всередині, коли закриється ноутбук. 
Дбайливе поводження і дотримання техніки безпеки, дозволить зберегти пристрій у справному стані протягом тривалого терміну.
Ось основні правила поводження з ноутбуком. Постарайтеся дотримуватись їх, і Ваш «меньший брат» прослужить вірою і правдою довгий час. Якщо ж виникли проблеми, або з'явилися питання з приводу ноутбука, звертайтеся в компанію «Мій комп'ютер». Грамотні фахівці зі знанням справи підійдуть до будь-якого питання. Консультації, апгрейд чи ремонт ноутбука, виконаємо якісно. Звертайтеся, завжди раді Вам!

Комментариев нет:

Отправить комментарий